Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

Aktulności artykuły Kołobrzeg z Kołobrzegu

W ważnych dniach grudnia już po raz 5 świąteczne ciężarówki Coca-Cola pójdą w ogólnopolską trasę. Ten współczesny konwój św. Mikołaja, zestawiony z naturalnych amerykańskich ciężarówek, wpasie w tymże roku tylko 3 z polskich miast.

Świąteczna Ciężarówka COCA-COLI odwiedzi Kołobrzeg ?

 

Tegoroczna trasa ciężarówki Coca-Cola zostanie wprowadzona wyłącznie tylko poprzez samych internautów. Na rodzaj ubiegłorocznej edycji Coca-Cola daje szansa wybrania wszystkich miejsc, które odwiedzi świąteczna ciężarówka Coca-Cola! Wśród nich jest jednocześnie Kołobrzeg. Wystarczy, iż w dniach do 1 grudnia oddać jak największą dawkę ważnych głosów w dedykowanym poście na Facebooku marki wpisując #Kolobrzeg [zobacz]

Akcja kończy się w dwóch etapach. W ciągu Etapu I ( do 1 grudnia), uczestnicy akcji wybierają 10 miast, do jakich powinna przyjechać świąteczna ciężarówka Coca-Cola. Hashtag należy dać w komentarzu pod postem konkursowym. Poprawnie wpisany hashtag z wymienią miasta nie może mieć polskich znaków, znaków interpunkcyjnych ani spacji. W przypadku dwuczłonowych nazw miast, miasto powinno być napisane łącznie. Tutaj znajdziecie pełny regulamin akcji —> Regulamin akcji

Do Stanu II Akcji przechodzi 10 miast, które uzyskały najwięcej głosów uczestników. To zostanie opublikowany odrębny post, pod którym Członkowie są możliwość na nowo oddawać głosy na 10 miast jedynych w Okresie I. W 3 miastach, które otrzymają najwięcej głosów w Etapie II Akcji, zostanie zorganizowany przyjazd świątecznej ciężarówki Coca-Cola. Druga część głosowania potrwa do 6 grudnia.

Podczas eventów Coca-Cola zachęca do wspólnej zabawy przyjaciół a pełne rodziny. Będzie ważna m.in. zrobić zdjęcie w klimatycznym Pokoju Świętego Mikołaja, doświadczyć wirtualnej przejażdżki saniami Świętego Mikołaja dzięki technologii VR i fotelowi pneumatycznemu, dającego wybitnie realistyczny efekt przeżyć czy przygotować spersonalizowaną, świąteczną puszkę Coca-Cola Zero Cukru. Dodatkowo, animatorzy będą wykonywać gry, konkursy i imprezy z nagrodami.

 

Zobacz również spa Kołobrzeg

 

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments