AUTOBUSY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPIĆ BILETU U KIEROWCY

SAMOCHODY BĘDĄ KURSOWAĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIESTETY BĘDZIE SILNA ZAKUPIĆ BILETU U KIEROWCY

Kołobrzeg z Kołobrzegu

AUTOBUSY BĘDĄ JEŹDZIĆ JAK W NIEDZIELĘ. NIE BĘDZIE MOŻNA KUPOWAĆ BILETU U KIEROWCY

W kontraktu z pandemią wirusa COVID – 19, Komunikacja Miejska w Kołobrzegu zmienia sposób obsługi użytkowników i pasażerów.
Od najbliższej soboty do usunięcia, wyłączona będzie sprzedaż biletów u kierowców. Dodatkowo zostanie wyznaczona strefa bezpieczeństwa kierowcy, w której funkcjonować będzie pełen zakaz przebywania pasażerów a przednie drzwi we każdych autobusach zostaną wykluczone z użytku.

Również z soboty, 14 marca autobusy obracać się będą tylko i wyłączenie według rozkładu drogi w niedziele. Tym jednym rozkład drogi w dni robocze przestaje być konieczni do usunięcia. Jak czytamy w określonym komunikacie Kasa Spółki będzie i nieczynna. KM Kołobrzeg prosi wszystkich interesantów o działanie wpłat drogą elektroniczną. Punkty Obsługi Użytkownika na ul. Grochowskiej oraz Jagiellońskiej będą skuteczne bez zmian.

z zmiany biuro obsługi użytkownika w siedzibie Spółki nie będzie traktować interesantów. – Na wszelkie wątpliwości i zapytania postrzegać będziemy wyłącznie telefonicznie, NR TELEFONU 94 35 173 51. Wszelkie odwołania pisemne można będzie zdać do skrzynki umieszczonej od poniedziałku przed wstąpieniem do Spółki Można je rzucać na adresy: Strefy Płatnego Parkowania: e.wojtowicz@km.kolobrzeg.pl oraz a.ciszewska@km.kolobrzeg.pl. Kontrola Biletów: j.pleskot@km.kolobrzeg.pl
– informuje KM Kołobrzeg.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments