Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

Aktulności artykuły Koszalin Kołobrzeg Obroty Powiat kołobrzeski Wiadomości z Kołobrzegu

Aneta D. zaginęła jesienią 2018 roku. W październiku, w środowiskach pojawił się komunikat Policji o 37-letniej mieszkance Kołobrzegu. O każdych zaginionych robili na własnym portalu. Sprawa nabrała obrotów po zaginięciu Bogusławy R., a toż obecnie wychodzi z list procesowych i i na ostatnie myśleli już kilka miesięcy temu.

Nie szukajcie mnie, a oni na przekór szukali…

 

Zaginięcia Anety D. nikt nawet aby nie zauważył, jeśli nie wysłane smsy. – Przyszła taka wiedza, iż ma koniec tego Kołobrzegu, sprzedałam mieszkanie, wyjechałam, nie szukajcie mnie, gdy będę zależała toż taż się odezwę – mówi drink z członków rodziny zamordowanej kobiety. Zatem była ta wiadomość. Gdy sprawą Policja zainteresowała się obecnie na znaczenie, pod kątem morderstwa, zaprezentowało się, iż ta informacja była wolny względu. Przekazano ją do kilku przypadkowych osób, jeszcze do takich, z którymi zaginioną kobietę nic nie łączyło. Miała dwa numery telefonu, żadnego nie odbierała. Dzwoniła do niej matka, dało się dziwne, że nawet z nią nie chciała rozmawiać.

Sprawę Anety D. po dwóch tygodniach zgłoszono na Policję. Wykazałoby się, że tak, mieszkanie sprzedała. Tu nie wiadomo tak w których okolicznościach do ostatniej sprzedaży doszło, natomiast nowy właściciel lokalu, kupił je legalnie, wszystko prezentuje na ostatnie, że z Mariusza G. Później Policja potwierdzi, że sms został wysłany z doświadczenia granicznego w Kołbaskowie. Potem pokażę się, iż nie nadawała ich Aneta D. Natomiast dziwna zaprezentowała się policjantom inna rzecz. Gdy sprawdzali wątek sprzedaży mieszkania, jeśli je odwiedzili, jego różny klient pokazał, że zakupiłeś lokal z kompletnym wyposażeniem, i nawet z sytuacjami osobistymi Anety D. W szafkach była bielizna, szlafrok. Płynęłoby z obecnego, że osoba wyjechała zagranicę, a nawet nie wzięła walizki i nie spakowała się.

Policja zaczęła podejrzewać, że Aneta D. nie żyje. – Zmarli nie potrzebują ubrań – mówłi nam funkcjonariusz znający sprawę. Zaczęto podejrzewać, że kontakt z tym prawdopodobnie korzystać Mariusz G. Tyle, iż nie istniałoby ostatnie takie proste. Jego książka w Kołobrzegu, nieposzlakowana opinia, znajomości, więc nie pasowało. Co dobre, potem wykaże się, że Aneta D. przez pewien czas wpadałam się z Mariuszem G., jednakże jego ani razu członkowie rodziny, z którymi mówili, nie widzieli (Mariusz G. został przyłapany na dwa dni przed swoim ślubem z nową osobą). Widziały ich zaś nowe osoby. Mieszkanie, która zamordowana osoba była, było wynajmowane. Ona jedna pozostawała w drugim lokalu. Sąsiedzi mówią, że wtedy jej nie widzieli, stąd jeszcze jej nieobecność nie wzbudziła w nikim niepokoju.

Gdy policjanci zaczęli łączyć sprawy zaginionych kobiet, gdy poszła na jaw sprawa samochodu samej z poszukiwanych mieszkanek Kołobrzegu, istniałoby teraz wiadomo, że członki są może na tropie seryjnego mordercy. Rzeczywistość zaskoczyła ich jedynych także stanowi nader skomplikowana. Dlatego taż historia tak długo była. Aneta D. została zabita we wrześniu czy w październiku 2018 roku. Jej ciało, jak podaje chronologia komunikatów prokuratury, zakopano w Lesie Charzyńskim. Mariuszowi G. grozi kara nie gorsza niż 12 lat więzienia, i nawet dożywocie.

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments