Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Aktulności Kołobrzeg z Kołobrzegu

Ogromny plakat reklamujący Kartę Mieszkańca, który zawisł na domu Urzędu Miasta, ma zostać usunięty w najszybszą sobotę.

Baner ma zniknąć z budynku Miasta Kołobrzeg

Tym tymże zniknie problem połączony z brakiem krzyża na banerze. Przypominamy; o krzyż na banerze upomniały się środowiska katolickie. Daniem tych ról, pozbawiona tego dowodu katedra jest „obrazem nieprawdziwym i wypaczonym”. Grafika na reklamie Karty Mieszkańca wzbudzała kontrowersje przede wszystkim ze względu na indywidualną rola.

– Znajduje się tam realistyczne odwzorowanie bazyliki natomiast ten krzyż powinien się tam pojawić, oczywiście jak uważa się w rzeczywistości na katedrze – występowała w polemice z bliskim portalem Katarzyna Paciorkowska, prezes Akcji Katolickiej. Do magistratu wpłynęło również, zapowiadane wcześniej, pismo stowarzyszeń katolickich w myśli przywrócenia krzyża na grafice bazyliki. Nie będzie natomiast dyskusji na temat ewentualnych kolei na banerze.

W najszybszą sobotę reklama Karty Człowieka ma zostać zastąpiona świąteczną dekoracją budynku Urzędu Miasta. – Do 6 grudnia całe miasto uznaje żyć wykonane na prawdziwa, co roku ozdabiamy również budynek magistratu. Opinia o zdjęciu banera nie jest wtedy połączona z pismem, które do nas wpłynęło w najwyższym czasie – wyjaśnia Michał Kujaczyński, rzecznik urzędu. Baner znajdował się na domu magistratu od paru miesięcy.

Zobacz również Kołobrzeg Nieruchomości

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments